Projekty na našej škole

Elektronizácia a revitalizácia školských knižníc - projektom sme získali financie na zariadenie knižnice a elektronizáciu (2007)

Stromy poznania - projekt organizovaný MŠ a lesmi SR, žiaci vysadili 5 základných drevín v areáli školy, prevzali starostlivosť nad nimi (2007)

Projekt Kláštorské lúky - žiaci 5. a 6. ročníka spoznávali faunu a flóru, zisťovali čistotu rieky Turiec (2007)

Projekt Fitlopty - žiaci 1.ročníka používajú fitlopty pri nácviku správneho držania tela (2006,2007)

Projekt Daphne - inštitút aplikovanej ekológie Bratislava, Botanická záhrada v Blatnici (2006,2007)

Vlastnosti krajiny môjho regiónu a jeho ochrana - medzinárodný poľsko - slovenský projekt podporujúci ekologickú výchovu. (2007)

Projekt polície - pre žiakov 5.r. s problematikou šikanovanmia a slušného správania, prebiehal celý školský rok (2006) (od roku 2006)

Škola budúcnosti - cieľom projektu je skvalitnenie systému výučby. (od roku 2006)

Futbalové ihrisko - na našej škole bolo vybudované futbalové ihrisko s celoročnou prevádzkou. (od roku 2006)

Digitálni štúrovci - projekt určený na vzdelávacie aktivity v oblasti informačných a komunikačných technológií. (od roku 2006)

Robolab - v rámci podpory projektu Infovek sme získali učebňu LEGO Dacta - RoboLab. Získali sme Lego, ktoré slúži na vyučovaní.(od roku 2004)

Školiace centrum Infovek - naša škola je v súčasnosti školiacim strediskom pre pedagogických pracovníkov (od roku 2004)

Deutche Telecom - z tohto projektu nám pribudli počítače, tlačiareň,skener, web kamera (od roku 2005)

Otvorená škola- cieľom projekt bolo otvoriť našu školu širokej verejnosti (2004, 2005,2006)

Občan - projekt je určený žiakom a umožňuje im vzdelávať sa takými formami a metódami, ktoré sa uplatňujú v našom politickom živote.(od roku 2003)

Infovek - základný projekt, z ktorého sme získali prvé počítače - (od roku 1995)

Škola podporujúca zdravie - projekt zdravého spôsobu života pre všetkých, ktorí v škole pracujú alebo s ňou prichádzajú do styku - (od roku 1995)

Ukončené projekty:

Mliečna liga - projekt výchovy detí k zdravému životnému štýlu. (2004/2005)

Aktualizácia 15.máj 2008