Juniorklub, centrum voľného času Martin

Juniorklub, centrum voľného času Martin, zabezpečuje v našej škole záujmovú činnosť. Ak chceš vedieť viac o všetkých ponukách, klikni si na odkaz tu .

Ponúka:
Anglický jazyk pre 1. a 2.ročník ved.Mgr. Zuzana Olbertová
Ruský jazyk pre roč. 5.- 9. ved. Mgr. Jana Pašková
Prštekové maľovanie ved. PaedDr. Miriam Nemlahová
Pohybové hry ved. Mgr. Veronika Marčeková
Volejbal dievčatá ved. Mgr. Zuzana Ďanovská
Futbal ved. Erik Bodoň
Práca s počítačom ved. Mgr. Ľubica Weinzettelová
Práca s počítačom ved. Mgr. Dana Horníková
Práca s počítačom ved. Ing. Monika Kempná
Redaktor na našej škole ved. Mgr. Anna Bartošová
Astronomický ved. Mgr. Katarína Žilinská
Hokejbal ved. Peter Zrník
Floorball ved. Mgr. Ján Husár

Ďalej ponúka  plávanie na krytej plavárni v Martine pre všetkých členov klubu s bezplatnou dopravou raz do týždňa. Vždy v utorok, odchod spred budovy školy 15.30 pod dozorom Mgr.Ľubice Weinzettelovej, Mgr. Zuzany Nemčekovej a Mgr. Jany Paškovej .

Od začiatku školského roka začal svoju činnosť Klub voľného času, ktorý sa nachádza v bývalom školníckom byte. Tento bol kompletne zrekonštruovaný na náklady školy a CVČ a Juniorklub ho vybavil nábytkom, videom, DVD, rádioprehrávačom, PC, biliardom, stolným futbalom a množstvo ďalších hier.
Klub je otvorený každý deň v čase od 13.00 – 15.00

Novinka
Od februára prišla nová ponuka pre našich chlapcov. Je to Hornoturčianska florbalová liga ABC 2008/2009. Ihneď bol veľký záujem a našiel sa aj pán učiteľ, ktorý chlacov začal trénovať. Mgr. Ján Husár s nimi chodí už aj na zápasy, v ktorých si počínajú veľmi dobre. Na konci apríla by sme mali vedieť výsledky. Držíme Vám palce, chlapci.

Florbal
Zúčastnili sme sa
na mikulášskom podujatí Children s Eurostar v kine Strojár v Martine. Juniorklub zabezpečil pre všetkých našich žiakov bezplatne autobusy a okrem príjemného hudobného zážitku dostali od Mikuláša sladké prekvapenie.

Súťažili sme
Janka Mária Uherová, Filip Kolmačka, Renáta Hakalová a Ondrej Mizera sa pod vedením pani riaditeľky Juniorklubu, Mgr. Ivany Mihálovej, ktorá nás nielen pripravovala , ale aj zabezpečila dopravu, zúčastnili televíznej súťaže Detektív Kulmen. Návšteva hydrometeorologického ústavu v Bratislave, samotná súťaž, ba dokonca aj cesta do Bratislavy bola pre všetkých zážitkom. Nikto neľutoval čas, ktorý bolo treba počas jesenných prázdnin venovať na prípravu .

Kulmen
V očakávaní
Aj takto by sme mohli nazvať novú súťaž Super trieda, ktorá od začiatku školského roka zamestnáva mysle žiakov v niektorých triedach. A prečo vlastne. Nuž súťaží sa o najlepší kolektív – najlepší vo vedomostiach, zručnostiach, pohotovosti. Odmenou bude výlet pre najlepší kolektív. Každý týždeň sú výsledky zverejňované na nástenke vo vestibule školy. Takže držme si palce !

Aktualizácia 22. marec 2009