Informácie rodičom

Školský poriadok

Školský poriadok platný pre školský rok 2009/2010, plné znenie tu .

Zápis do 1. ročníka

Oznamujeme rodičom, že zápis žiakov do prvého ročníka bude 3. a 4. februára 2010 v čase od 13.oo do 17.oo hod. v budove školy na prízemí. So sebou je potrebné priniesť rodný list dieťaťa a 7 eur, za ktoré sa zakúpi prvá kniha pre Vaše dieťa a sada zošitov k šlabikáru.

Konzultačný deň

Vážení rodičia, dňa 18.1.2010 sa v čase od 15.3o - 17.oo hod. budú konzultačné hodiny, počas ktorých sa môžte informovať u vyučujúcich na výchovno-vyučovacie výsledky svojich detí.

Vážení rodičia, priatelia, podnikateľské subjekty,
dovoľujeme si touto cestou požiadať Vás rodičov, bývalých žiakov, priateľov a každého, kto chce pomôcť podporiť vzdelávacie aktivity ZŠ F. Hrušovského v Kláštore pod Znievom, aby ste poukázali 2% Vami už zaplatenej dane na účet Rodičovského združenia pri ZŠ F. Hrušovského v Kláštore pod Znievom. Bližšie informácie tu .

Aktualizácia 15.január 2010